VÁŠ PARTNER PRE REKLAMNÉ PREDMETY
Naša marketingová agentúra disponuje širokou škálou foriem aplikácie grafického návrhu na reklamné predmety.

Či už potrebujete potlačiť sieťotlačou Vaše firemné tričká, vyšiť logo na šiltovky, potlačiť perá alebo akokoľvek aplikovať Váš dizajn na reklamný predmet - u nás si zaručene vyberiete.
01
VÝROBA
SME VÁŠ PARTNER PRI VÝROBE REKLAMNÝCH PREDMETOV. POTLAČÍME TAKMER VŠETKO
TAMPÓNOVÁ TLAČ

Potlač, populárna hlavne medzi inovatívnymi spoločnosťami, ktorú charakterizuje najmä výhoda potlače povrchov neobvyklých tvarov. Technológia tampónovej tlače umožňuje potlačiť aj značne detailné logá. Ak hľadáte vzrušujúci spôsob, ako odlíšiť vaše reklamné predmety od konkurencie, tampónovou potlačou dokážeme vyprodukovať krásne a zároveň zaujímavé reklamné darčeky, ktoré zvýšia hodnotu reklamných predmetov v každodennom živote vašich zamestnancov a klientov.
reklamna-agentura-lynx-tamponova-tlac
SIEŤOTLAČ
Všestranná, odolná, nákladovo efektívna a vysoko kvalitná – to sú len 4 z mnohých dôvodov, prečo je sieťotlač jednou z najobľúbenejších metód tlače. Vysoká obľúbenosť sieťotlače je podložená nielen mnohými výhodami, ale aj bohatou históriou, ktorá siaha až do stredovekej Číny. Je to skvelá voľba pre každú firmu, ktorá chcem vytvoriť unikátne produkty na mieru, ktoré budú vyzerať dobre a vydržia dlho, a tak dodajú dlhú životnosť reklamným predmetom.
reklamna-agentura-lynx-sietotlac
DIGITÁLNA UV POTLAČ

Prajete si iba limitovanú edíciu reklamných predmetov k vášmu eventu alebo sa chcete odvďačiť svojim najvernejším klientom a zamestnancom? V tom prípade je UV potlač správnou voľbou. Jednou z najväčších výhod digitálnej UV tlače je zjednodušenie personalizácie reklamy, čím dokážeme uspokojiť dopyt po limitovaných a unikátnych reklamných predmetoch aj v menšom množstve. Odolnosť, kvalita či ekologickosť sú mnohé z predností, ktorými vás technológia UV tlače určite osloví a zaručí pôsobivý výsledok.
reklamna-agentura-lynx-digitalna-uv-tlac
RAZBA
Ak chcete pridať vašim reklamným predmetom pocit profesionálneho a elegantného vzhľadu a tak zvýšiť vnímanú hodnotu, razba je pre vašu firmu najlepšia voľba. Vizuálne estetický dojem, ktorý sa dá cítiť aj fyzicky je metóda, ktorá nepochybne oživí a odlíši vaše reklamné predmety od tradičných zdobiacich techník.
reklamna-agentura-lynx-razba
STROJOVÉ VYŠÍVANIE


Spoľahlivosť a dlhodobá výdrž robia zo strojového vyšívania jednu z najobľúbenejších metód aplikovania vášho firemného loga na reklamné predmety. Vďaka našim strojom dokážeme hromadne spracovávať viaceré reklamné predmety súčasne, čím vám ušetríme čas a peniaze. Vďaka strojovému vyšívaniu získa vaša firma reklamné predmety, ktoré pri kontaktne s vašimi zákazníkmi či zamestnancami vytvoria dojem vysokej kvality.
reklamna-agentura-lynx-digitalna-strojove-vysivanie
TRANSFEROVÁ TLAČ
Transferová tlač spája kvalitu a dlhú životnosť sieťotlače s presnosťou a detailnosťou digitálnej potlače, čo znamená, že vaše reklamné predmety budú dlhodobo a presne reprezentovať vašu firmu. Výhoda potlačenia aj zložitejších motívov na komplikované materiály zaisťuje vždy kvalitný a oslňujúci výsledok, ktorý očarí nielen vás, ale najmä vašich klientov či zamestnancov.
reklamna-agentura-lynx-transferova-tlac
GRAVÍROVANIE LASEROM


Laserové gravírovanie nám umožňuje „vyryť“ návrhy v tých najväčších detailoch na veľké množstvo reklamných predmetov a darčekov v čo najlepšej kvalite. Vďaka regulácii intenzity lasera vieme meniť hĺbku gravírovania, čo nám umožňuje vytvárať unikátne reklamné predmety s nezabudnuteľným pocitom už pri prvom dotyku.
reklamna-agentura-lynx-digitalna-gravirovanie-laserom
FLOCK A FLEX
Flock a flex sú špeciálne nažehlovacie materiály, ktoré aj napriek nevysokým nákladom upútajú pozornosť nejedného človeka. Flock (semišový) a flex (gumový) vytvárajú špeciálny reliéfny efekt vhodný skôr pre menej zložité, väčšie logá.
reklamna-agentura-lynx-transferova-tlac
SUBLIMAČNÁ TLAČ


Dokonalá odolnosť voči umývaniu a čisteniu robia zo sublimačnej tlače najlepší spôsob, ako dlhodobo vaši zamestnanci a klienti môžu používať vaše reklamné predmety. Vďaka nízkym počiatočným nákladom sme schopní flexibilne a rýchlo doručiť aj limitované edície reklamných predmetov pre vaše firemné udalosti.
reklamna-agentura-lynx-sublimacna-tlac
FLOCK A FLEX


Flock a flex sú špeciálne nažehlovacie materiály, ktoré aj napriek nevysokým nákladom upútajú pozornosť nejedného človeka. Flock (semišový) a flex (gumový) vytvárajú špeciálny reliéfny efekt vhodný skôr pre menej zložité, väčšie logá.
reklamna-agentura-lynx-digitalna-flock-a-flex
NEVIETE KTORÚ FORMU POTLAČE SI VYBRAŤ ? KAŽDÁ FORMA POTLAČE JE VHODNÁ NA ROZDIELNE PREDMETY. NÁJDITE PRE VÁS IDEÁLNE RIEŠENIE.
VÝBER POTLAČE
TAMPÓNOVÁ TLAČ
Odporúčame pre: - perá, ceruzky, kľúčenky, zapaľovače, USB, hrnčeky, šálky a iné rozmerovo drobné predmety
SIEŤOTLAČ
Odporúčame pre: - kalendáre, diáre, portfóliá, textil
DIGITÁLNA UV POTLAČ
Odporúčame pre: - perá, kľúčenky a kovové predmety menších rozmerov, sklenené predmety, kožené diáre
RAZBA
Odporúčame pre: - sklenené a kovové predmety, peňaženky, portfóliá, diáre, vizitky
STROJOVÉ VYŠÍVANIE
Odporúčame pre: - tričká, mikiny, polokošele, nohavice a iný textil, plátené tašky, uteráky
TRANSFEROVÁ TLAČ
Odporúčame pre: - tričká, mikiny, polokošele, nohavice a iný textil, plátené tašky
GRAVÍROVANIE LASEROM
Odporúčame pre: - sklenené a kovové predmety, peňaženky, portfóliá, diáre
SUBLIMAČNÁ TLAČ
Odporúčame pre: - tričká, tašky, uteráky, hrnčeky so špeciálne upraveným povrchom
FLOCK A FLEX
Odporúčame pre: - tričká, polokošele, nohavice, mikiny, bundy, šiltovky, ruksaky a portfólia